השירותים שלנו

מצלמות אנליטיקה

מצלמות אנליטיקה – מצלמות לזיהוי והתרעה במקרי פריצה
על מנת להבטיח כי מערך האבטחה שלך הוא הרמטי, לתחושת הביטחון האופטימלית במתקנים רגישים במיוחד וכדי להגן על רכושך באופן היעיל ביותר, מערכת מצלמות אנליטיקה מספקת את המענה היעיל ביותר. הציוד החכם והמתקדם דורש טיפול של אנשי מקצוע מן השורה הראשונה. א.ש. מערכות מייבאים ומתקינים מצלמות אנליטיקה באיכות הגבוהה ביותר וילוו אותך לאורך כל הפרויקט.

מהן מצלמות אנליטיקה?
מדובר במערכת רחבה של מצלמות במעגל סגור  אשר מתעדות את כל נתוני השטח ומשדרות אותה אל מערכת מורכבת ומתקדמת המגיבה בהתאם לנתונים בזמן אמת ומשתלבת באופן חכם עם אמצעי אבטחה אחרים.

מצלמות האנליטיקה מבחינות בתנועה בשטח ומגיבות לה ואיכות התמונה בשילוב עם אלגוריתם זיהוי התמונה המתקדם, מאפשר לאתר כל אובייקט בתנועה ביעילות רבה. מערכות מתקדמות במיוחד, יכולות גם להבחין בין סוגים שונים של תנועות ולהבחין בין ירידת משקעים ותעופת ציפורים ובין ניסיון פריצה או מעבר של רכב במתחם.

יתרונות המערכת

  • כל תנועה חשודה תדווח באופן מידי למרכז השליטה והבקרה ותוכל גם לעדכן אותך מכל מקום דרך מכשירים ניידים.
  • אלגוריתם הניתוח המתקדם מאפשר לזהות את הפעולה ביעילות גבוהה במיוחד.
  • ניתן להגדיר את הטווח בו אנו רוצים שהמערכת תתמקד.
  • זיהוי פעילות עבריינית בדיוק שאין לו אח ורע בתחום האבטחה.

מדובר באחת ממערכות האבטחה החכמות והמתקדמות ביותר הזמינות כיום בשוק. לכן, חשוב להיעזר בליווי של אנשי מקצוע המתמחים בתחום שיספקו לך את המענה המקצועי ביותר ויוכלו לסייע לך בלימוד השימוש במערכת ובכל פעולת תחזוקה שוטפת שתידרש בהמשך.

א.ש. מערכות אבטחה ילוו אותך לאורך כל הדרך
משלב בחירת הציוד אותו אנו מייבאים בייבוא אישי ובמחירים תחרותיים, ועד להתקנת המערכת והתחזוקה השוטפת, הצוות המקצועי והמנוסה שלנו ילווה אותך באופן צמוד. אנו מעמידים לרשותך מעבדת תיקונים מתקדמת שתבטיח כי המערכת שלך תמיד תוכל לחזור למצבה התקין במהירות האפשרית. ניסיון רב שנים מאפשר לנו לייעד פתרונות מתקדמים המותאמים לדרישות העסק שלך ולהציע לך תמיד את חוד החנית הטכנולוגית. לפרטים נוספים ולפגישת ייעוץ ללא התחייבות, ניתן להשאיר את פרטיך באתר.

שירותים נוספים מבית א.ש מערכות אבטחה

ניהול כניסה לחניון

ניהול כניסות לחניון הינה מערכת שהיא מורכבת אך חיונית לשמירה על תחזוקת החניון על מנת  למשוך יותר אנשים להחנות בחניון ולהיכנס לעסק שלך בצורה הפשוטה ביותר וללא עיכובים.

קרא עוד »
מצלמות לאתרי בניה

מצלמות אבטחה לאתרי בניה

https://www.youtube.com/watch?v=J6roO-ivMwc התקנת מצלמות אבטחה באתרי בניה מאפשר שליטה מלאה על הנעשה וצפייה בתהליך העבודה, בכמה מקומות בו זמנית, ומכל מקום בעולם. שליטה במצלמות האבטחה האבטחה

קרא עוד »

כריזה וסאונד

מגוון פתרונות כריזה ומוזיקת רקע מגוון פתרונות כריזה ומוזיקת רקע במקצועיות ואיכות הם התחום שבו מתמחים אנחנו ב-א.ש מערכות אבטחה. עם ניסיון רב בתחום הכריזה

קרא עוד »
דילוג לתוכן