השירותים שלנו

מצלמות אבטחה לבניין

מצלמות אבטחה לבנייני מגורים

אחד מתחומי ההתמחות הבולטים ביותר של חברת א.ש מערכות אבטחה הוא התקנת מצלמות אבטחה בבנייני מגורים, תחום בו נחלנו הצלחות רבות והפך למוקד פעילות חשוב בו אנו דואגים להתעדכן ולהתקדם לעתים קרובות. לאורך שנות פעילותנו, הוקמו, תובנו ובוצעו על ידינו עשרות רבות של פרויקטים מוצלחים בהם עיצבנו והתקנו מערך מלא של מצלמות במעגל סגור הכולל הקלטה ותיעוד 24/7 ואמצעים לבקרה מרחוק מרחוק באמצעות עמדות אבטחה מאוישות, מחשבים ואפליקציות במכשירים ניידים.

פתרונות אבטחה מותאמים אישית

צרכי אבטחה של בניין אחד אינם זהים לאלו של בניין אחר. על מנת להבין את צרכי האבטחה של הבניין שלך, נדרש צוות מקצועי שיסייע לך להעריך את האתגרים עמם המתחם שלך מתמודד ויאים עבורך את הפתרון היעיל ביותר. ממצלמות HD המבוססות על טכנולוגית IP ועד מצלמות AHD או TVI, יש לנו טווח רחב של פתרונות ואת הידע והכלים להתאים אותם לצרכיך הייחודיים. נציג א.ש. מערכות אבטחה יגיע אל הבניין ויסקור את אתגרי האבטחה הייחודיים לבניין שלך. מתוך הבנות אלו, יהיה באפשרותו לאפיין את דרישותיך ולבנות מתוכן הצעה למערך האבטחה שלך.

לא משאירים פרצה אחת פתוחה

אבטחה אינה תחום שניתן להתרשל בו בפרטים הקטנים. על מנת לספק שירותי התקנת מצלמות אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, נדרשת עבודת תכנון קפדנית. מהתאמת סוג המערכת וטכנולוגיות הצילום ועד בחירת חומרי החיווט כך שיתפקדו בצורה הטובה ביותר בתנאי הסביבה שלהם וידרשו תחזוקה מינימלית.

שירות המגובה בידע מקצועי

הניסיון הרב שצברנו זיכה אותנו בידע מקצועי רב ערך אשר נעמיד לרשותך בכל פרויקט שנבצע יחד. ההיכרות המעמיקה עם טווח רחב של דרישות אבטחה מאפשר לנו להיערך לתרחישים רבים ומגוונים ולהתאים את הפתרונות היעילים ביותר לפי צרכיך ותקציבך.

התקנת מצלמות אבטחה לכל מטרה

מאמצעי פיקוח על עובדים במקום העבודה או על עובדים שנשארים בביתך לבדם – ממטפלות ועד עובדי ניקיון וגינון, כאמצעי הרתעה ופיקוח מפני פריצות, ונדליזם או ניסיונות ריגול תעשייתי, יש לנו טווח רחב של מערכות ומערכי ציוד שיסייעו לך לשמור על האזורים החשובים לך בצורה הטובה ביותר.

לשירותים נוספים

מצלמות LPR

מערכת LPR מושלמת לניהול חניונים א.ש מערכות אבטחה מתמחה במתן פתרונות מקצועיים בנושא מערכות LPR לזיהוי מספרי רכב. לחברתנו ניסיון עשיר בביצוע פרויקטים מורכבים הכוללים תכנון,

קרא עוד »

שדרוג מערכות אבטחה קיימות

חברת א.ש מערכות אבטחה מתמחה בשדרוג מערכות אבטחה קיימות למערכות אבטחה באיכות HD. בצענו מאות שדרוגים למערכות אבטחה לעסקים ופרטיים ברחבי הארץ. כיום, סטנדרט מצלמות

קרא עוד »
השירותים שלנו

הקמת רשת אלחוטית בחניון

כולם מכירים את זה, מגיעים לחניון תת קרקעי והשיחה מתנתקת, ווטסאפ לא זמין, אין שיחות נכנסות ויוצאות ואנחנו מנותקים מהעולם עד הרגע בו נצא מהחניון,

קרא עוד »
פתח צ'אט
1
אפשר לעזור?
שלום!
איך אוכל לעזור?