השירותים שלנו

קודן דיגיטלי לדלת

קודן דיגיטלי לדלת – להרגיש הכי בטוחים בבית!

קודן דיגיטלי לדלת הוא למעשה מערכת בקרת כניסה המאפשרת לכם לבחור למי לתת גישה למקום מסוים. לרוב הוא משמש בכניסה לבתים או לבניינים, אך ניתן להתקין קודן דיגיטלי לדלת בכל מקום שאתם מעוניינים שתהיה בו כניסה מוגבלת, כמו למשל חדרים מסוימים במשרדים או חדר אחסון בעסק. במרבית המקרים הקודן הדיגיטלי עובד על הקשת קוד שמובילה לשחרור המנעול ופותחת את הדלת, אך קיימים גם סוגים נוספים שמאפשרים כניסה באמצעות תג אישי, טכנולוגיית זיהוי פנים ועוד. בהתאם לכך, לא כל קודן דיגיטלי לכניסה לבית או קודן כניסה לבניין יתאימו בהכרח לצורך שלכם. לכן חשוב להבין היטב מהם הצרכים שלכם לפני שאתם בוחרים בקודן.  

איך לבחור קודן דיגיטלי לדלת?

רגע לפני שבוחרים להתקין קודן דיגיטלי לכניסה לבניין או קודן דיגיטלי לכניסה לבית, מומלץ לשקול מהם הצרכים שלכם ובהתאם לכך לבחור בקודן המתאים ביותר עבורכם. כדאי קודם כל לשאול את עצמם היכן הקודן עתיד להיות ממוקם; אם הוא יהיה באזור חשוך – חשוב לדעת שישנם קודנים המגיעים עם מקשים בעלי תאורה אחורית שיקלו על ההקשה בתנאים אלה. מעבר לכך, כדאי להחליט מראש אם הקודן יהיה באזור חיצוני או פנימי, כיוון שקיימים קודנים עמידים לנזקי מזג האוויר שיתאימו יותר לחלל חיצוני. לאחר מכן כדאי לבדוק כיצד תרצו שהגישה תתאפשר; ניתן לקבוע פתיחה באמצעות תג, זיהוי פנים או טביעת אצבע, באמצעות אפליקציה או דרך חיוג לטלפון. כל המערכות האלו זמינות להתקנה על ידי הצוות שלנו שמנוסה בהתקנת קודן דיגיטלי לדלת מסוגים שונים. 

התקנת קודן כניסה לבניין 

התקנה קודן צריכה להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע שיעזרו לכם לבחור את הקודן המתאים ביותר לצרכים שלכם וגם לאחר מכן יידעו להתקין אותו בצורה המתאימה ביותר למיקומו. חברת א.ש מערכות אבטחה מלווה כל לקוח מייעוץ ועד להתקנת קודן דיגיטלי לדלת שתהיו מרוצים ממנו. אנחנו משתמשים במוצרים האיכותיים ביותר ובמערכות המתקדמות בשוק שיעניקו לכם פתרון לטווח ארוך. מעוניינים לרכוש קודן דיגיטלי לכניסה לבניין? פנו אלינו בטלפון שבראש העמוד ונשמח לתת לכם הצעת מחיר שתתאים לתקציב שלכם ולקודן הנכון עבורכם. 

שירותים נוספים מבית א.ש מערכות אבטחה

ניהול כניסה לחניון

ניהול כניסות לחניון הינה מערכת שהיא מורכבת אך חיונית לשמירה על תחזוקת החניון על מנת  למשוך יותר אנשים להחנות בחניון ולהיכנס לעסק שלך בצורה הפשוטה ביותר וללא עיכובים.

קרא עוד »
מצלמות לאתרי בניה

מצלמות אבטחה לאתרי בניה

https://www.youtube.com/watch?v=J6roO-ivMwc התקנת מצלמות אבטחה באתרי בניה מאפשר שליטה מלאה על הנעשה וצפייה בתהליך העבודה, בכמה מקומות בו זמנית, ומכל מקום בעולם. שליטה במצלמות האבטחה האבטחה

קרא עוד »

כריזה וסאונד

מגוון פתרונות כריזה ומוזיקת רקע מגוון פתרונות כריזה ומוזיקת רקע במקצועיות ואיכות הם התחום שבו מתמחים אנחנו ב-א.ש מערכות אבטחה. עם ניסיון רב בתחום הכריזה

קרא עוד »
דילוג לתוכן