מצלמת אבטחה למעלית

פתרון ייחודי מבית א.ש מערכות אבטחה – מערכת צילום ואבטחה למעלית

מצלמות אבטחה באיכות HD – רזולוצייה גבוהה 720p/1080p

פתרון אלחוטי – ללא צורך בהוספת תשתית על ידי חברת המעליות

ניהול נוח ומהיר – צפייה בלייב או בהקלטות בצורה קלה ופשוטה

פתרון עמיד ואיכותי – מצלמת אנטי ונדל (נגד אלימות) – קטנה ואסתטית לעין

עלויות התחזוקה והתיקונים במעלית, הן הדבר היקר ביותר לועד הבניין ולדייריו. המעליות דורשות תחזוקה וניהול שוטף, וכל נזק הדורש קריאת שירות מאנשי המקצוע מלווה בהוצאות כספיות כבדות.

לצערנו, לא לכל הדיירים בבניין תמיד יש את הרצון לשמור ולשמר את המעלית, מלבד לכלוך, צואת כלבים או זבל שנשאר, ישנם גם מקרים רבים של ונדלזלים והשחטה – כגון: הוצאת כפתורים, סימני שריפה ואף שבירה ונזק למעלית על ידי מובילים ובעלי מקצוע.

מצלמות אבטחה במעלית הן הפתרון המשתלם והיעיל ביותר מפני פגיעות, נזקים ולכלוך וכן מסייעים בניתוח אירועים במקרים של פריצות והטרדות מיניות.

יתרונות המצלמות במעלית:
שמירה על ניקיון המעליות – לאחר התקנת המצלמות במעלית, רוב הנוסעים במעלית ישמרו באופן טבעי על הניקיון מחשש שיתפסו. נוסעים שלא ישמרו על המעלית, תהיה האפשרות לזהות אותם על מנת לטפל בנושא ולפנות לגורמים המתאימים.

תיעוד נזקים – בעת פגיעה או נזק למעלית, יהיה ניתן להתחקות אחר המקרה, לזהות את המעורבים בדבר על מנת להגיש תביעה או דרישה לתשלום הנזק.

תיעוד פריצות לדירות – גנב לא יורד במדרגות – תיעוד באמצעות איכות תמונה גבוה, לצילום הגנבים כשהם נמצאים במעלית.

מניעת הטרדות מיניות – החשש הגדול ביותר שלנו, כהורים, הוא כשילדנו היורדים במעלית מדי יום, ימצאו את עצמם לבד עם סוטה מין או פאדופיל, מצלמת אבטחה במעלית תתרום לשקט הנפשי והבטחון שלנו ושל ילדנו.

 

שתפו ברשת

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin

עוד מאמרים טכנולוגיים

לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
פתח צ'אט
1
אפשר לעזור?
שלום!
איך אוכל לעזור?