השירותים שלנו

מערכות אזעקה ואבטחה

כל מה שכדאי לדעת על מערכות אזעקה ואבטחה 

הבית או העסק שלנו הם מקומות בעלי חשיבות גבוהה בחיינו, ולכן אנחנו תמיד נרצה להרגיש בהם בטוחים ומוגנים. אין אדם שלא היה רוצה להיות סמוך ובטוח כשהוא עוזב את הבית או המשרד – שהמקומות הללו מוגנים מפני פריצות ונזקים. בדיוק בשביל זה קיימות מערכות אזעקה ואבטחה שמאפשרות להסיר דאגה זו מליבכם ומעניקות שקט נפשי לאורך זמן. בין הדברים החשובים ביותר שכדאי לוודא לפני שמתקינים מערכות אזעקה ואבטחה זו רמת האיכות והאמינות של מערכת האבטחה.

ככל שמערכת אבטחה אמינה ואיכותית יותר, כך הסיכוי נמוך יותר לאזעקות שווא או לחלופין למקרה שבו יש פריצה שהמערכת לא מזהה. א.ש מערכות אבטחה מתמחה בהתקנת מערכות אזעקה ומיגון למשרדים ולבתים, בהתאם לדרישות המחמירות של התקן הישראלי והבינלאומי.  

מערכות אזעקה ומיגון לבית 

מערכת אזעקה לבית לא רק נמצאת שם כדי לזהות פריצה ולהתריע עליה בזמן, אלא היא גם משמשת כגורם הרתעה משמעותי נגד גנבים פוטנציאליים. ברגע שאתם מתקינים מערכת אזעקה ומיגון בבית שלכם, כבר הסיכוי שמלכתחילה גנבים ירצה לפרוץ – פוחת. אך זה לא מספיק רק להתקין מערכת אזעקה, חשוב גם לוודא שמדובר במערכת שאמינותה מוכחת, מקצועית ונטולת תקלות. עם הטכנולוגיה שרק הולכת ומתפתחת.

היום קיימות מערכות אבטחה מתקדמות ביותר שמציעות לכם אינספור אפשרויות להגנה מיטבית על ביתכם. החברה שלנו בעלת ניסיון עשיר בהתקנת מערכות אזעקה ומיגון לבית, כולל התקנות מורכבות כגון הגדרת אזורים, חיבור מערכת האזעקה לאינטרנט לצורך שליטה מרחוק באפליקציה, חיבור לקבלת מסרונים לנייד במקרה של תקלה ועוד.  

מערכות אזעקה ומיגון למשרד 

עוזבים את המשרד וחוששים שהוא לא מוגן במאה אחוז? תוכלו להסיר את כל הדאגות הללו מליבכם בדרך פשוטה – התקנת מערכות אזעקה ואבטחה מקצועיות ויעילות. מערכות אזעקה ומיגון למשרד יכולות לספק לכם מגוון רחב של פתרונות מתקדמים להגנה על העסק שלכם.

א.ש מערכות אבטחה מציעה שירות ייעוץ והתקנת מערכות אזעקה ומיגון למשרדים שיעניקו לכם שקט נפשי ברגע שאתם יוצאים מהמשרד. מחפשים מערכות אזעקה ואבטחה למשרד או לבית? צרו עמנו קשר במספר הטלפון ונשמח לספק לכם פתרונות יעילים ומקצועיים להגנה על העסק או הבית שלכם.  

שירותים נוספים מבית א.ש מערכות אבטחה

ניהול כניסה לחניון

ניהול כניסות לחניון הינה מערכת שהיא מורכבת אך חיונית לשמירה על תחזוקת החניון על מנת  למשוך יותר אנשים להחנות בחניון ולהיכנס לעסק שלך בצורה הפשוטה ביותר וללא עיכובים.

קרא עוד »
מצלמות לאתרי בניה

מצלמות אבטחה לאתרי בניה

https://www.youtube.com/watch?v=J6roO-ivMwc התקנת מצלמות אבטחה באתרי בניה מאפשר שליטה מלאה על הנעשה וצפייה בתהליך העבודה, בכמה מקומות בו זמנית, ומכל מקום בעולם. שליטה במצלמות האבטחה האבטחה

קרא עוד »

כריזה וסאונד

מגוון פתרונות כריזה ומוזיקת רקע מגוון פתרונות כריזה ומוזיקת רקע במקצועיות ואיכות הם התחום שבו מתמחים אנחנו ב-א.ש מערכות אבטחה. עם ניסיון רב בתחום הכריזה

קרא עוד »
דילוג לתוכן