מערכת אזעקה ריסקו ProSYS™ Plus

ProSYS™ Plus

ProSYS™ Plus היא מערכת אבטחה היברידית איכותית מסוג Grade 3 המיועדת למגזר העסקי, תומכת בהתקנים חוטיים ואלחוטיים ו RISCO Bus. הפתרון החדשני מציע מגוון ייחודי של יכולות, כולל פלטפורמת חומרה יחידה המאפשרת הרחבה ללא הגבלה של עד 512 אזורים  על ידי מנגנון רישוי גמיש. העלות האפקטיבית "לשלם כשתגדל" מבטלת את הצורך לרכוש מערכת גדולה יותר על מנת לתמוך בהרחבת המערכת.

ProSYS™ Plus תומכת באפליקציית הטלפון החכם iRISCO  מבוסס הענן ויש באפשרותך לפקח על המערכת גם מרחוק, על ידי שילוב מצלמות וידאו IP בעזרתן ניתן לצפות באתר, וכמו כן קיימים גם מגוון רחב של גלאי מסחריים ותעשייתיים מקצועיים. מערכת ProSYS™ Plus משתמשת בטכנולוגיות התקשורת העדכניות ביותר, הכוללות ביניהן IP ותקשורת סלולרית דור שלוש.

פלטפורמה אחת עבור כל היישומים שלך

מחפש פתרון אבטחה עבור עסקים קטנים, בניין משרדים, מרכז קמעונאי, מרכז לוגיסטי, כלי שירותי, בנק או אתר מרוחק?
ProSYS ™ Plus אידיאלי עבור כל גודל או סוג של יישום. מנגנון הרישוי הייחודי המוצע על ידי ProSYS ™ Plus מאפשר לך להשתמש בלוח בקרה יחיד עבור כל היישומים שלך עם גמישות מקסימלית, ומאפשר לך לחסוך בעלויות ולספק הצעה מנצחת ללקוחות שלך.

 

מערכת אזעקה ריסקו ProSYS ™ Plus היא הפתרון האולטימטיבי לפלטפורמה יחידה הכוללת ניטור, תקשורת, זיהוי ואימות עבור כל גודל או סוג של יישום. עם תקן האבטחה Grade 3, ProSYS ™ Plus היא הפתרון האידיאלי עבור מגורים יוקרתיים, שוק ה SMB, ושימוש מסחרי.

סופר היברידי ובעל יכולת הבחנה מרוחקת

גלאים הנתמכים בטכנולוגיות Grade 2,3 ובטכנולוגיית Bus installation , שפותחה על ידי קבוצת RISCO, ניתנים לשילוב עם לוחות אבטחה היברידים ומקצועיים, הפיכת הפתרון ההיברידי והקלאסי לפתרון עוצמתי "סופר היברידי" . פלטפורמה זו מאפשרת אבחון ושליטה מרחוק עבור התקנת מערכת אזעקה קווית ואלחוטית, המאפשרת למתקינים לשמור על רמות אבטחה הגבוהות והטובות ביותר ללא התפשרות באמצעות טכנולוגיות חוטית בעת הצורך, תוך מתן תנאים אופטימליים להתקנה ותחזוקה.

iRISCO, האפליקצייה הייחודית והאינטואטיבית

באפשרותך ליהנות משליטה מלאה על האבטחה, הבטיחות ועל כל התכולה הביתית שלך- ישירות מאפליקציה אינטואיטיבית אחת, מכל מקום שבו אתה נמצא במהלך היום. היישום iRISCO smartphone מספק לך שליטה נוחה על ניהול החיים.

המערכת תומכת חיבור של מגוון גדול של סוגי גלאים למערכת האזעקה, ומאפשרת פתרון מתקדם של ניטור והתראה

פתח צ'אט
1
אפשר לעזור?
ניתן לבדוק זמינות למוצר מערכת אזעקה ריסקו ProSYS™ Plus ולקבל עליו פרטים נוספים באופן מידי, נשמח לסייע לך.