השירותים שלנו

כריזה וסאונד

מגוון פתרונות כריזה ומוזיקת רקע

מגוון פתרונות כריזה ומוזיקת רקע במקצועיות ואיכות הם התחום שבו מתמחים אנחנו ב-א.ש מערכות אבטחה. עם ניסיון רב בתחום הכריזה ומוזיקת הרקע, אנו מתמחים בהתקנות מורכבות ופרויקטים מגוונים, הכוללים אינטגרציה עם מערכות נוספות כמו גילוי אש ומצלמות במעגל סגור.

בניית מערכות הכריזה ומוזיקת הרקע הן תחום המומחיות שלנו, ואנו יכולים להבטיח את ביצוע התקנות מקצועיות ואיכותיות במגוון רחב של פרויקטים. בדגש על מקצועיות ומתן פתרון איכותי ומשתלם ללקוחותינו, ואנו מתאימים את המערכת המתאימה ביותר לכל צורך ודרישה.

לצורך יעוץ מקצועי ובחינם, אנא צרו קשר עם צוותנו,
אנחנו ישמח לתת לכם הסבר מקיף ולתכנן איתכם את מערכת הכריזה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

מהי מערכת כריזה?

מערכת הכריזה הנה מערכת הגברה אשר עליה ניתן לחבר מספר רב יותר של רמקולים או שופרים.

בניגוד למערכת ההגברה הרגילה אשר משמשת להשמעת מוזיקה באיכות גבוהה, מערכת הכריזה משמשת בעיקר להשמעות הודעות קול ומוזיקת רקע בהם אין צרוך באיכות שמע גבוה. מערכות הכריזה אינן מתאימות לצורכי מוזיקה באירועים.

אז מה מבדיל בין מגבר כריזה למגבר של מערכת הגברה ?

מגבר למערכת הגברה (סאונד/מוזיקה) הנו מגבר סטראו לחיבור של זוג רמקולים כערוצים נפרדים, לעומת זאת מגבר כריזה משדר במונו ומאפשר חיבור של מספר רב יותר של רמקולים או שופרים במקביל.
המגבר במערכת הכריזה מסוגל להתחבר אל שופר או מספר שופרות הנמצאים במרחק רב מהמגבר לעיתים אף עשרות ומאות מטרים. לעומת זאת במערכת הגבה רגילה יש צורך לחבר את הרמקולים במרחק קצר בהרבה – 10-15 מטר בלבד.

במידה ומחברים מיקסר אל מערכת הכריזה, ניתן לשלוט על האזור אליו רוצים לכרוז, ובכך לכרוז לכל אזור בנפרד או לכולם ביחד.

מה ההבדל בין רמקול ושופר?

ברמקולים נשתמש על מנת לפזר את הקול בסביבה הקרובה לאזור בו אנחנו רוצים להשמיע.
לעומת זאת בשופר נשתמש כאשר נרצה לכוון את הקול לכיוון מסוים – שופר מסוגל להשמיע קול למרחק רב יותר מרמקול.
אפשר להמשיל את הרמקול למנורה המפזרת אור בסביבתה הקרובה ואת השופר לפנס הממקד את האור למקום אחד.

מה ההבדל בין שופר פלסטיק למתכת ?

שופר מתכת משמיע קול הרבה יותר טוב משופר פלסטיק, ועמיד יותר לתנאי חוץ לאורך זמן. כמו כן, שופרי מתכת יקרים יותר משופר פלסטיק

מה זה דרייבר ?

שופרות המתכת מורכבים מהדרייבר אשר מפיק את הקול, ומהשופר אשר ממקד את הקול לאזור מסוים. את השופר מרכיבים על הדרייבר. לא ניתן להשתמש בדייבר ללא השופר וההפך.

מערכת כריזה

שירותים נוספים מבית א.ש מערכות אבטחה

מצלמות לאתרי בניה

מצלמות אבטחה לאתרי בניה

https://www.youtube.com/watch?v=J6roO-ivMwc התקנת מצלמות אבטחה באתרי בניה מאפשר שליטה מלאה על הנעשה וצפייה בתהליך העבודה, בכמה מקומות בו זמנית, ומכל מקום בעולם. שליטה במצלמות האבטחה האבטחה

קרא עוד »

מצלמות אבטחה לעסק

למקרה שלא ידעתם: מחקרים שנעשו בתחום, גילו כי מרבית הגנבות מעסקים מתבצעות על ידי העובדים עצמם, למעשה, כ-50% מהגנבות מבוצעות על ידי העובדים, כ-30% על

קרא עוד »

מצלמות אבטחה לבניין

ע”פ נתוני משטרת ישראל והלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, הנה כמה עובדות שחשוב לדעת: בשנת 2016 נפתחו 329.8 אלף תיקים פליליים מרבית התיקים שנפתחו (44.1%) היו על

קרא עוד »
פתח צ'אט
1
אפשר לעזור?
שלום!
איך אוכל לעזור?
דילוג לתוכן